Nadruki reklamowe metodą sitodruku

Sitodruk jest obecnie jedna z najpopularniejszych metod nadruku na „czymkolwiek”.

Jak podaje Wikipedia: „Sitodruk jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnego, również wielkoformatowego, na papierze, tekturze, foliach i płytach z tworzyw sztucznych, metalach (np. plakatów, etykiet, opakowań, kalkomanii, reklam) oraz na przedmiotach uformowanych, tzw. kształtkach z różnych materiałów, m.in. na butelkach szklanych i z tworzyw sztucznych, pojemnikach na butelki, płytach kompaktowych, płytach czołowych urządzeń i przyrządów kontrolnych, itp. Bywa też używany do wyrobu obwodów drukowanych i klawiatur membranowych, wykonywania nadruków na koszulkach”.

Widać więc, iż jest to metoda bardzo uniwersalna i może posłużyć do stworzenia nadruków reklamowych na dowolnych przedmiotach, które następnie staną się niezawodną reklamą naszych usług.

Nadruki reklamowe metodą sitodruku to jedne z wielu sposobów na zdobienie różnego rodzaju przedmiotów reklamowych, aczkolwiek jedne z najtańszych i najczęściej wykorzystywanych. Korzystając z techniki sitodruku możemy uzyskać druk wypukły, zmieniający kolor, zapachowy, świecący w ciemności, brokat, efekt 3D itp.

Dodaj komentarz