Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków? W zasadzie nie ma z tym problemu, gdyż wybór agencji interaktywnych względnie osób parających się tym zajęciem samodzielnie jest spory. Niemniej ilość jeszcze nie oznacza jakość. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze firmy lub osoby mającej sprawić, że nasza witryna zajmie wysoka pozycję w wynikach wyszukiwania (SERP)?

Najpierw najlepiej sprawdzić jak sama strona firmowa danej agencji jest wysoko w Google na frazę „pozycjonowanie”. Oczywiście, to że nie jest się w pierwszej dziesiątce, nikogo jeszcze nie dyskwalifikuje, gdyż konkurencja tu duża i ciężko się przebić, ale jeśli szukamy kogoś z najwyższej półki, to najlepiej właśnie tam.

Kolejna rzecz, której nie można pominąć, to referencje. Warto sprawdzić, jakie witryny i serwisy pozycjonowała dana firma. Zwróćmy szczególnie uwagę jak bardzo były one rozbudowane i czy frazy, które znalazły się w TOP 3, to nie na przykład: „używane samochody komis w Suwałkach” czy „wypas owiec w Bieszczadach”. Warto również, jeśli to możliwe, zadzwonić do klientów, na których firma się powołuje i sprawdzić, jak się układała współpraca.

I ostatnia rzecz, na którą chciałbym zwrócić uwagę, to umowa, która jest nam przedstawiana do podpisania. Jeżeli składa się ona z warunków skrajnie niekorzystnych dla nas, np. odstąpienie od niej jest obwarowane kilkumiesięcznym okresem wypowiedzenia, to lepiej poszukać sobie innego partnera.

Podsumowując „Pozycjonowanie stron Kraków” i przemyślenia w nim zawarte, należy bardzo dokładnie sprawdzić agencje interaktywną, z którą chcielibyśmy nawiązać współpracę, a za wyznaczniki tego sprawdzenia powinny nam służyć przestrogi zawarte w niniejszym artykule.