Usługi poligraficzno-reklamowe

Agencja reklamowa to miejsce gdzie każdy może zrealizować pomysł na skuteczną reklamę firmy. Agencja reklamowa skupia grupę kreatywnych ludzi, którzy projektują nietypowe reklamy. Przygotowanie projektu i przygotowanie do druku zostaw grafikom. Nasze Studio graficzne proponuje najlepsze rozwiązania i dodatkowo mamy konkurencyjne ceny.

Każda firma, zarówno mniejsza jak i większa skupia uwagę na reklamie. Ogólnie wiadomo, że klienci lubią prezenty, ponieważ dają one wiele radości. Człowiek ma świadomość, że firma go doceniła i a co za tym idzie zwiększa się zaufanie do tej formy.

Gratisy zazwyczaj składane są w krajach dalekiego wschodu, spełniają oczekiwania klientów. Największą popularnością cieszą się długopisy. Dają podwójną opcję: reklama w formie nadruku i artykuł do pisania. Artykuły podróżne cieszą się dużą popularnością wśród biur podróży. To one zazwyczaj obdarowują swoich klientów takimi „reklamikami” jak na przykład czapeczkami, daszkami przeciwsłonecznymi, ręcznikami plażowymi, plecakami czy poduszką dmuchaną, jak że przydatną w podróży autokarem, samochodem czy samolotem. Oczywiście każdy z gadżetów jest posiada nadruk loga danej firmy.

Gratisy to nie tylko długopisy, smycze, kubki ale także przedmioty wykonane z różnych metali, drewna, odzież, produkty połączone z tkaniną (na przykład parasol). Ze względu na surowiec z jakiego jest zrobiony reklamówka rozróżniamy także różne możliwości znakowania. Na artykułach robionych z plastiku, szkła, metalu, drewna, skórze wykonujemy jedną z częściej stosowanych i ekonomicznych metod tampondruk. Oznaczanie wiązką lasera używamy na drewnie, metalu oraz na wyrobach skórzanych. Sitodruk najczęściej stosowany jest na materiałach. Są to niektóre z metod znakowania gadżetów reklamowych.