Witryny internetowe bez tajemnic

Żyjemy w epoce informacji, w 21 wieku. Technika idzie do przodu, i okazuje się, że trzeba byc elastycznym i dopasowywac się do nowych warunków. Serwisy internetowe (witryny) są obecnie podstawą każdej firmy. Należy pamiętac aby tworzyć witrynę zachować odpowiednie standardy sieciowe np. poprawność kodu. Wszystko po to by twoja witryna internetowa była dobrze obsługiwana przez przeglądarki internetowe

Czy zdajesz sobie sprawę ile możesz zarobic na dobrze zrobionej i wypozycjonowanej witrynie www? Obecnie najlepsi webmasterzy zarabiają ciężkie pieniądze na reklamach typu baner.

Problemem w witrynach internetowych nowych technologi np. flash jest to, że bardzo słabo są indexowane przez wyszukiwarki(np. yahoo ). Zalecam więc stosowanie języka Xhtml i css tworząc swoją witrynę www.

Czy wiesz,że w 21 wieku strony www dla firm stały się wręcz niezbędne? Zwróc uwagę na to iż nawet w telewizji w reklamie podawane są adresy stron internetowych (sprawdz na sprite.pl). serwisy internetowe pracują za firmy 24 godziny dziennie 7 dni w tygodniu i to jest piękne.