Fotografia reklamowa – skuteczny marketing

W poprzemysłowej hali produkcyjnej znany fotografik Jacek Śliwczyński wydaje polecenia modelce: „głowa prosto, o tak, stop!, spróbuj patrzeć oczami w bok, ssssuper!”. Bynajmniej nie chodzi o komendy niczym z poligonu, ale o sesję fotograficzną. Z pasji fotografowania powstało w Krakowie 10 lat temu, na Zabłociu, studio fotografii profesjonalnej.

Studio fotograficzne specjalizuje się w fotografii reklamowej, oferując produkcję sesji zdjęciowych od koncepcji do końcowej realizacji. Klienci studia są świadomi potrzeb profesjonalnego marketingu. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, co zapewnia najlepsze rozwiązania dla każdego pomysłu klientów. Studio wspiera firmy w standardowych formach fotografii reklamowej poprzez zdjęcia produktowe, packshotowe i aranżowane, z przeznaczeniem do materiałów reklamowych, tj. katalogów, folderów, ulotek, plakatów, kalendarzy, standów, bannerów, roll’upów czy do Internetu.

Studio dokumentuje wydarzenia i imprezy kulturalne. Reportaże często towarzyszą spotkaniom firmowym. Fotografia reklamowa korporacyjna zarządów, pracowników czy siedziby firmy tworzona jest na potrzeby działów marketingów i PR. Studio często proponuje zdjęcia plenerowe, które są idealną odskocznią od biurowego wizerunku firm i ich pracowników.
Fotografia architektury, wnętrz i budynków jest także swoistą formą prezentacji firm i ich dorobku a zdjęcia nocne szczególnie podkreślają i wydobywają charakter architektury.

Fotografia typu fashion&beauty dobrze wpisuje się w tło magazynów konsumenckich. Studio tworzy edytoriale na potrzeby czasopism. Niebagatelna rolę odgrywają tutaj stylizacja. Począwszy od makijażystów, charakteryzatorów, fryzjerów, poprzez stylistów ubrań, scenarzystów i dekoratorów, są oni wszyscy nieodzowną pomocą w produkcji profesjonalnych sesji fotograficznych. Dobra organizacja sesji, dopracowanie jak największej ilości szczegółów, pozwala na uzyskanie świetnych wyników pracy tej całej grupy ludzi, często pasjonatów i freelanserów, na najwyższym poziomie i jak najlepszej jakości.

Agencje modelingowe korzystają z usług studia z zakresu prezentacji modeli do swoich baz, banków twarzy. Aktorzy wykonują headshoty w plenerze i oczywiście w warunkach studyjnych. Fotografia na potrzeby portfolio pomaga w castingach. Dobre zdjęcia są często kluczem do kariery niejednego modela czy aktora. A tylko profesjonaliści potrafią pomóc w kreacji odpowiedniego wizerunku. Odpowiednia atmosfera podczas sesji jest równie ważna jak nazwisko fotografa.

Studio zapewnia konsultacje i organizuje najlepsze rozwiązania dla każdego twojego pomysłu i projektu fotograficznego. Biorąc pod uwagę bogate i wszechstronne doświadczenie studia z zakresu fotografii reklamowej, nie ma rzeczy niemożliwych.